Нехай за Вас говорить ваше серце, а слова для цих подій зібрали наші автори. Вибирайте з гарних компліментів жінці українською і нехай одержувач цих слів буде щасливий.

Тобі не потрібен макіяж, скоріше навпаки він потребує тебе.

Я люблю тебе і буду любити тебе вічно.

Є тільки одна людина який робить мене щасливим, і ця людина зараз це читає!

Я ніколи невідчував подібно. Тільки поруч з тобою, незрівнянна!

Як дівчатам подобається постійно носити кільця на пальцях, сережки у вухах і підвіски на шиї, так і мені просто необхідно перебувати поруч з тобою.

Ти цікава, красива, чарівна, оригінальна – просто родзинка! Тебе треба цінувати і берегти!

Кохана, ти – мій пухнастий кошенятко і благородна левиця, ти – ніжна ромашка і колючий троянда, ти – легкий вітерець і стрімкий ураган, ти – мерехтлива зірочка і пекучу сонячний промінь. Люблю тебе таку: постійну і різну, веселу і сумну, чудову і п’янку, і найпрекраснішу на всьому білому світі!

Я б хотів щоб зараз йшов сніг, щоб ти гуляла на вулиці і ловила сніжинки, а та сніжинка яка м’яко опустилася на твої солодкі губи, уособлювала мене!

Засинаю – щасливий, прокидаюся – щасливий; а якщо бачу тебе уві сні, від щастя свічуся.

Найтепліші, найніжніші слова я дарую тобі, кохана. Ти гідна тільки восхищенья. Ти подарувала мені крила щастя. Твоя чарівна посмішка, твоя краса просто зачаровує мене. Ти найкрасивіша дівчина на світі. Мені так з тобою добре, затишно і спокійно. Кожен день я чекаю з тобою зустрічі знову і знову, кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я без тебе, як сонце без тепла, як соловей без пісні. Ти моє життя. Я зроблю тебе найщасливішою в усьому світі, моя рідна.

Твоя любов до чистоти мене вражає, дивує і захоплює. Тільки жінка з прекрасною душею може бажати зробити все настільки ідеальним.

Немов діамант, твоя краса унікальна і дорога!

Ти скарб, мій скарб, я все зроблю для того, щоб ти була щаслива.

Жодна квітка в світі не зрівняється з твоєю красою.

Ти найрідніша і кохана людина. Я люблю тебе всім серцем і не уявляю життя без тебе. Я готовий піти за тобою хоч на край світу, аби тільки дивитися в твої красиві очі і бачити кожен день твою чарівну усмішку.

Краса врятує світ! Я впевнений це говорять про тебе!

Я не стану говорити цитатами, я скажу своїми словами – ти прекрасна!

Загальні, В смс, Приємні, На фото, Прикольні, Своїми словами, Улюбленою дівчині, У віршах