Шукаєте короткі привітання з днем народження, щоб виразити свої побажання унікальним способом? У нашій статті зібрано найкращі короткі привітання з днем народження своїми словами, які ви можете використати, щоб вразити вашого близького, друга або члена сім’ї. Ми розуміємо, наскільки важливо знайти правильні слова, щоб відобразити ваші почуття, тому ми підготували цей список коротких привітань, які точно сподобаються отримувачам.

Короткі привітання з днем народження своїми словами, у прозі

З днем народження! Бажаю тобі завжди бути оточеним найближчими людьми, які наповнюють твоє життя радістю і любов’ю.
Щиро вітаю з днем народження! Бажаю тобі здоров’я, успіху в усіх починаннях та незліченних моментів щастя.
З днем народження! Нехай твоя душа буде наповнена мріями, а серце – коханням. Живи яскраво і радуйся кожній миті!
Вітаю з днем народження! Бажаю тобі невичерпної енергії, яка буде надихати тебе на досягнення великих цілей.
Щиро вітаю з днем народження! Нехай кожен твій день буде сповнений посмішками, здійсненням мрій та новими незабутніми враженнями.
З днем народження! Бажаю тобі багато яскравих моментів, які надовго запам’ятаються і зігріватимуть твоє серце.
З Днем народження, друже! Бажаю тобі щастя, здоров’я та успіхів в усіх твоїх починаннях. Нехай життя буде наповнене яскравими емоціями та приємними подіями.
З Днем народження! Нехай цей день буде особливим і наповнений тільки найкращими емоціями. Бажаю тобі міцного здоров’я, щастя та любові.
З Днем народження, подруго! Нехай твоє життя буде сповнене радості та щастя. Бажаю тобі успіху в усіх починаннях та завжди бути щасливою.
З Днем народження, коханий! Нехай у твоєму житті завжди буде достаток та благополуччя. Бажаю тобі наснаги та енергії для досягнення усіх мрій.
З Днем народження, мій друг! Нехай це свято стане початком нового етапу у твоєму житті. Бажаю тобі здійснення всіх мрій та досягнення цілей.
З Днем народження, моя дорога! Нехай твоя доля буде наповнена щастям та радістю. Бажаю тобі нескінченної любові та міцного здоров’я.
З Днем народження, рідний! Нехай твій шлях буде легким та успішним. Бажаю тобі завжди мати підтримку та любов близьких людей.
З Днем народження, дорогий! Нехай кожен день твого життя буде насичений радістю та зростанням.Бажаю тобі безмежної любові й щастя.
З Днем народження, куме! Нехай усі твої мрії стануть реальністю, а життя приносить тільки радість. Бажаю тобі жити смачно та насолоджуватися кожною миттю.