Нехай за Вас говорить ваше серце, а слова для цих подій зібрали наші автори. Вибирайте з кращих компліментів жінці українською мовою і нехай одержувач цих слів буде щасливий.

Тільки ти можеш вигадати цілу планету, прикрасити на ній небо яскравими фарбами, додати мерехтливі вогники і маленьких добрих жителів. Твоя фантазія безмежна!

Ти знаєш якийсь секрет краси, адже, як пояснити твою чудову привабливість? симпатяшка

Погляд твоїх красивих очей змусив мене забути про те, що я хотів сказати і зробити.

Переплюнути тебе по красі зможе хіба що твоя дочка.

Про таку жінку мені навіть не мріялося. Мої мрії виявилися незначними в порівнянні з дійсністю.

Улюблена і єдина, найкраща дівчина на світі. Ти увійшла в моє життя і зробила з неї квітучий рай. Моя любов до тебе така сильна, що може подолати всі перешкоди на шляху, який би величини вони не були. Тільки з тобою поруч я шалено щасливий, тільки ти одна потрібна мені на світі. Поруч з тобою мені світло і тепло. Я люблю тебе, моє сонечко, і постараюся зробити тебе найщасливішою на світі. Ти стала найголовнішою в світі, і я з нетерпінням завжди чекаю зустрічі з тобою, моя бажана.

Ти змушуєш час одночасно зупинятися і стрімко летіти.

Мила моя, я просто хочу тобі сказати, що ти найкрасивіша і розумна, найчарівніша і ніжна, найдобріша і чуйна, найвеселіша і яскрава. Ти, немов наша планета – дивовижна, різноманітна і прекрасна, ти, ніби наш Всесвіт – таємнича, неймовірно цікава і вражаюча.

Про твою красу і красу я міг би говорити годинами, але від одного погляду на тебе у мене перехоплює подих і пропадає голос!

Ти мій неземної ангел.

Коли ти поруч зі мною, я стаю янголятком і як ніби літаю на сьомому небі!

Ти неймовірна красуня!

Кожен момент з тобою, як сон, я не хочу прокидатися.

Ти давно знайшла, моя улюблена, ключик до мого серця. Ти сама ніжна, найдобріша, найкрасивіша, найкраща дівчина на всій планеті. Ти – сама досконалість, все в тобі красиво: і тіло і душа. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти для мене, як промінчик світла, який дарує щастя і тепло. Тільки зустрівши тебе, я зрозумів, що таке справжня любов, що таке щастя. Я знаю, що мені в житті казково пощастило, ти для мене, повір, прекрасніше всіх. Ти гідна восхищенья, і найпрекрасніших компліментів.

Ти – подарунок життя, дуже красивий і найкращий!

Мені так подобаються твої веснянки. На тобі вони виглядають так мило.